WATQuiz po raz drugi!

12 marca 2018 r. fanatycy wiedzy spotkali się na wydarzeniu WATQuiz vol.2. Do potyczek stanęło 9 drużyn w składach od 2 do 4 osób. Zmagania zaczęliśmy od przypomnienia regulaminu rozgrywek.

Quizowanie zaczęliśmy od małej rozgrzewki, każda drużyna odpowiadała na pytania zadawane przez Roberta Konarskiego. Oczywiście odbywało się to w określonym czasie, który nadzorowała Edyta Hrehorowicz. Poprawności przebiegu zabawy z regulaminem pilnowały Monika Kowal oraz Sylwia Kuropatwińska.

Pierwsza pula pytań dotyczyła geografii, historii, ale także życia codziennego i oczywiście naszego ulubionego WATu 😊

Po puli 30 pytań do finału weszły 3 drużyny, które wystawiły swoich przedstawicieli do właściwej części Quizu, która oparta była na zasadach turnieju „Jeden z dziesięciu”.
Finałowe pytania nie były już tak łatwe jak te z pierwszej części i przysporzyły nieco więcej kłopotu z odpowiedzią. Po kilkunastu minutach znaliśmy już zwycięzców, którymi okazała się drużyna BEJE WAT, na drugiej pozycji uplasowali się Mechaniaki, natomiast na trzecim miejscu prezentowała się drużyna o nazwie C2H5OH. Gratulujemy wszystkim drużynom! 😊

Na tym jednak nie skończyła się nasza rozgrywka. Ze względu na rezerwy czasowe oraz pytaniowe, pozwoliliśmy sobie rozegrać finał pomiędzy drużynami, które zajęły dalsze miejsca. Każda z drużyn mogła przetestować swoje siły, a także nabrać doświadczenia na następne edycje WATQuizu, na które już dziś Was zapraszamy! 😊

Sylwia Kuropatwińska