Bez kategorii

Planszówki na WAT vol. 6

Rozmowa członka Samorządu z jednym z uczestników naszej imprezy:
„- Który raz już jesteś na planszówkach?
– Ja? Byłem na każdym organizowanym evencie”
I właśnie takie zachowanie, jako Samorząd Studentów WAT, uwielbiamy. Z małej niewinnej inicjatywy stworzyliśmy coś naprawdę wciągającego i emocjonującego. Mimo tego że majowa temperatura rozpieszcza znaleźliście czas na Planszówki na WAT vol. 6. Zgromadziły ponad 130 osób a to zadowalająca liczba zwracając uwagę na krótki czas rozpowszechniania w sieci informacji o evencie. Jako Samorząd dopełnimy wszelkich starań by następne spotkanie znalazło się w waszych kalendarzach.

Studenci z wymiany studenckiej ERAZMUS odwiedzili nas po raz kolejny a to dowód że „Gry łączą a nie dzielą”. W pełni się z tym zgadzamy (no chyba że monopol, który zrujnował nie jedną relację 😊). Tłumaczenie zasad gier w języku angielskim nie jest najłatwiejsze ale członkowie Samorządu podjęli to wyzwanie z zadowalającym skutkiem.

Ale co to za planszówki bez turnieju ?! Na warsztat wzięliśmy inną grą niż zwykle a mianowicie – Dobble. Jeżeli nie wiecie co to, radzimy przyjść na siódmą odsłonę planszówek i spróbować na nich swoich sił. Pomyślicie dlaczego? Otóż jak się pewnie domyślacie można było otrzymać jakiś  ciekawy upominek, jak na przykład zachwycająca biżuteria Kundan. Firma Be Active zafundowała naszym zwycięzcom dwa miesięczne karnety na siłownię!!! Gratulujemy zwycięzcom! To dobry początek dla tych, którzy chcą zdążyć z formą na lato. Reasumując trening czyni mistrza – w każdej dyscyplinie – więc czekamy aż pokażecie nam swoje umiejętności na Planszówki na WAT vol. 7.

W Waszych największych upodobaniach znalazły się Karty dżentelmenów, Munchin, Mafia, Tajniacy czy też 5 sekund. Ale na tych tytułach nie kończą się nasze zasoby więc radzimy zapoznać się bliżej z naszym planszówkowym zapleczem. To wszystko i wiele więcej możecie znaleźć na nowopowstałej grupie Planszówki na WAT. Będziecie tam mogli znaleźć kompanów do gry lub po prostu umówić się na wspólne rozgrywki. A właśnie ta grupa ma Wam to ułatwić 😊.

 

Sylwia Kuropatwińska, Tomasz Stando